Eesti Autospordi Liidu korraldatud kaardilugejate koolitused äärmiselt populaarsed

Eesti Autospordi Liit koos Eesti ühe parima kaardilugeja Kuldar Sikuga on tänavu korraldanud algajate või siis väikese kogemusega kaardilugejate koolitusi. Tegu on olnud äärmiselt populaarsete koolitustega, mille kohad on saanud väga kiirelt täis ja see näitab selliste koolituse jätkuvat vajadust.

Kokku on korraldatud tänavu kuus koolitust, kus osales kokku üle 50 huvilise. Tegu on algkoolitusega, kus Kuldar Sikk tutvustas esmalt mida kaardilugeja amet endast kujutab. Eesmärk oli anda osalenutele teadmisi kaardilugeja tööst, nüanssidest ja ettevalmistusest.

Kuldar Sikk: „Olen väga meeldivalt üllatunud, et nende koolituste vastu nii suur huvi on olnud. Kuna osalejate hulgas oli nii neid, kes pole üldse antud teemaga kokku puutunud ja neid, kellel vähene kogemus, siis alustasime päris algusest. Eesmärk oli anda infot, mida kaardilugeja amet tähendab ja neile, kes asja vastu ka edaspidi huvi tunnevad, nö teeots kätte näidata. Kas ja kui paljud osalejatest kaardilugejana jätkavad saab näha, kuid selline osalejate arv näitab, et asja vastu huvi on olemas. Paljuski nõuab selles ametis heaks saamine palju personaalset tööd, nii on seda teinud tipud Eestis ja maailmas. Oluline osa on ka kogemuste jagamisel, mille hea näide on ka EAL korraldatud koolitused.”

Eesti Autospordi Liit plaanib korraldada veel sarnaseid koolitusi, lisaks kaardilugeja koolitusele on oodata ka teiste valdkondade ja alade koolitusi.

EST RUS ENG

Autosport 2019

Unustamatu autospordiaasta 2020 on kaante vahel! Saadaval raamatukauplustes üle Eesti ja veebipoest aadressil http://makse.autosport.ee/shop

Kiirusta, raamatuid on piiratud kogus!

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11.oktoobrist 1991.a., omades FIA põhikirja art. 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Ralli EMV sari

veebitehas