Eesti Autospordi Liidu peasekretär on Martin Harak

Täna toimunud Eesti Autospordi Liidu (EAL) juhatuse koosolekul kinnitati ametisse EAL uus peasekretär, kelleks on Martin Harak. Uus peasekretär asub tööle koheselt.

Martin Harak on 27-aastane, varasema töökogemusega autonduse vallas, enne EAL peasekretäri ametikohale asumist töötas Martin Harak Maanteametis tüübikinnituse ja sertifitseerimise alal. Martin Harak on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli autoeriala.

Martin Harak: „Kandideerisin EAL peasekretäri kohale, kuna antud valdkond pakub mulle huvi ja mul endal on soov aidata kaasa Eesti autospordi arengule. Eelmisel aastal 90. juubelit tähistanud Eesti autosport on hetkel heas seisus: Audrus on suvel valmimas uus ringrada, meil on sõitjad maailma tippsarjades, Eesti kardisport tähistab oma 50 juubelit. Eesti autospordi edukuse taga näen tulevikus jätkusuutlikust, sõitjate osas tähendab see tööd noortega, et meil oleks häid sõitjaid erinevatel aladel ka tulevikus. Samuti on oluline, et jätkusuutlik areng toimuks kohtunike ja ametnikega ning võistluste korralduse tasemes. Soovime ju kõik, et võidu saaks heal tasemel sõita ka aastakümnete pärast.“

EST RUS ENG

Autosport 2019

Unustamatu autospordiaasta 2020 on kaante vahel! Saadaval raamatukauplustes üle Eesti ja veebipoest aadressil http://makse.autosport.ee/shop

Kiirusta, raamatuid on piiratud kogus!

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11.oktoobrist 1991.a., omades FIA põhikirja art. 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Ralli EMV sari

veebitehas