Algas vastuvõtt Ants Seileri fondi stipendiumi taotlustele

Sihtasutus Eesti Rahvuskultuuri Fond alustas taotluste vastuvõttu Ants Seileri nimelise fondi stipendiumiteks 2013. aastaks. Taotluste vastuvõtt lõpeb teisipäeval, 15. oktoobril 2013 kell 16.00. Jagamise info, allfondide nimekirja ning taotluse ankeedid leiate SA Eesti Rahvuskultuuri Fond koduleheküljel www.erkf.ee. 2014. aastaks tuleb jagamisele 125 eurot.

Ants Seileri fond on 2009. a endise Tallinna Autoremonditehase töötajate kogu poolt loodud sihtotstarbeline fond eesmärgiga toetada autoeriala üliõpilasi ja noori insenere, kellel on silmapaistvaid saavutusi autospordi alal, võidusõidutehnika konstrueerimisel ja täiustamisel ning populariseerimisel. Fondi halduskogu on 5-liikmeline: Uno Aava, Kalle Keel, Juhan Sein, Rein Siim, Meelis Telliskivi.

EST RUS ENG

Autosport 2019

Meie autospordi kuldne aasta kogu oma kirevuses on nüüd kaante vahel ja saadaval raamatukauplustes üle Eesti ja veebipoest aadressil http://makse.autosport.ee/shop

Saa teada meie aegade kirkaima spordisaavutuse telgitagustest asjaomaste suu läbi, loe sisutihedaid ja värvikaid kokkuvõtteid erinevate autospordialade aasta olulisematest sündmustest-sarjadest ja naudi efektseid ülesvõtteid, mis nähtut-kogetut parimal moel edasi annavad.

Ralli EMV sari

veebitehas