Baltimaade parimad driftijad sõidavad sel nädalavahetusel Kehala Ringrajal

Drifti hooaeg saab alguse juba sel nädalavahetusel Kehala Ringrajal, kus asuvad võistlustulle Baltimaade parimad sõitjad.

Sõidetakse kolmes klassis, tänava autodele mõeldud Street klass, kus saab alustada oma drifti teekonda, SEMI PRO ja PRO klassides, kus on spetsiaalse ettevalmistusega driftiautod.

Kohale on oodata Baltimaade parimaid drifti sõitjaid. Näiteks Leedu sõitja Benediktas Cirba, kes on varasemalt juba eestis oma tuliseid tanemeid näidanud, Eesti sõitja Ao Vaida, kes esindas Eestit eelmise hooaja lõpus Itaalias FIA Motorsport Gamesil. Samuti sõidab Baltimaade kõige noorema sõitja 15 aastane Nikolass Bertans, kes pakub tugevat konkurentsi ja vaatemängulisi sõite.

Lisaks näeb esmakordselt rajal Eestis ainulaadset NASCAR võidusõidu mootoriga driftiautot, mille roolis on tuntud sõitja Kristjan “Sallu” Salmre.

“Kehala Ringrada on pealtvaatajatele hästi jälgitav. Lisaks on kohapeal tegevust tervele perele ja saab proovida drifti rattaga sõitmist,” lisas ürituse korraldaja Marko Opmann.

Tule veeda nädalavahetus driftiautode keskel Kehala Ringrajal.

Ajakava:

Reede 10.07.2020

15:00 avatakse väravad pealtvaatajatele

16:40 STREET kvalifikatsioon

18:00 Baltic PRO treening

19:40 SEMI PRO kvalifikatsioon

Laupäev 11.07.2020

10:00 avatakse väravad pealtvaatajatele

11:00 STREET ja SEMI PRO klasside paraad

11:30 STREET TOP 16

13:20 SEMI PRO TOP 16

14:40 Baltic PRO soojendus

15:30 Baltic PRO paraad

16:00 Baltic PRO kvalifikatsioon

18:00 Baltic PRO TOP 32

20:00 Auhinnatseremoonia

 

Lisainfo: www.driftime.ee/viru-drift

EST RUS ENG

Lähimad võistlused

Autosport 2019

Meie autospordi kuldne aasta kogu oma kirevuses on nüüd kaante vahel ja saadaval raamatukauplustes üle Eesti ja veebipoest aadressil http://makse.autosport.ee/shop

Saa teada meie aegade kirkaima spordisaavutuse telgitagustest asjaomaste suu läbi, loe sisutihedaid ja värvikaid kokkuvõtteid erinevate autospordialade aasta olulisematest sündmustest-sarjadest ja naudi efektseid ülesvõtteid, mis nähtut-kogetut parimal moel edasi annavad.

Ralli EMV sari

veebitehas