Laupäeval, 15. märtsil toimub Raassilla rajal noorte rallikrossipäev, kus on võimalik proovida ka erinevat võistlustehnikat. Osalema on oodatud 8-14-aastased autospordihuvilised, varasem võistluskogemus ei ole vajalik.
Päev algab kell 11.00 sissejuhatava osaga, kus tutvustatakse rallikrossi reegleid, võistluste ülesehitust ja muud seonduvat. Järgneb tutvumine Krosskart 250 ja uue noorteklassi Yaris1000 võistlustehnikaga. “Räägime auto ja krosskardi tehnilisest ehitusest, sõitmise eripäradest,” lausus EAL-i rallikrossikomitee esimees Mati Kask. “Lisaks rallikrossile saab Yaris1000 ja noorte krosskardiga osaleda ka muudel aladel, tutvustame neidki.”
Päeva teises osas on võimalik teha proovisõite mõlema sõiduvahendiga. “Kui on endal kiiver olemas, palun võtke kaasa, kui ei ole, pole samuti katki midagi, selle saab laenata kohapealt.”
Proovisõidud on tasulised, viis ringi krosskardiga maksab 50 eurot ja viis ringi Yarisega 30 eurot.
Lisainfoks ja noorte rallikrossipäevale registreerimiseks palume helistada 5277 978 või kirjutada kaskmati@gmail.com.