Baltimaade ringrajahooaeg jätkub Riias Bikerniekil 6. ja 7. juunil toimuva DeWALT Grand Prix 2025 võistlusega, mis on ühtlasi ka Eesti meistrivõistluste ja Poola sarja etapiks. Tiheda ajakavaga üritusel toimub 20 erinevat võidusõitu.
Meeldejääva etenduse pakub kindlasti GT-võistlus, kus on rajale tulemas enam kui 20 võimsat masinat, muuhulgas Lamborghini Huracan, Audi R8 ning terve armee Porsche GT3 autosid. Romet Reisini autoks on Porsche 718 Cayman GT4 RS Clubsport.
Baltic Touring Car võidusõit peetakse koos Poola klassidega D4 1600 ja D4 2000. Hooaja avaetapil Kaunases võttis BTC2 klassis kaks esikohta Kairo Kallas – vaatame, kas ta suudab seda Riias korrata. BTC3 klassis oli avaetapil samuti kahe võiduga edukaim Atis Veismanis; talle on Riias konkurentsi pakkumas Tomas Jatkevicius ja Arturas Kliobavicius ning mullune BTC2 meister Simo Lind. V1600 klassis on eestlastest stardis Risto Sirg, kestvussõitudes Lind Racing ja Reinup Motorsport.
Väga põnevaid sõite on taas oodata BMW 325 CUP klassis, mille avaetapil olid võidukad Aurimas Mistautas ja Leo Messenger; Messenger Riias ei stardi. Favoriitide hulka kuulub kindlasti Kaunases väga eduka debüüdi teinud Ragnar Simuland, kuid mainimist väärivad ka Matiss Malinovskis, Povilas Bonkevicius ja Karl Lang.
Eesti meistrivõistluste arvestust peetakse klassides BMW 325 CUP, BTC2 ja V1600.
Täieliku osalejate nimekirja leiate siit.