Komitee

Arto Künnapas
4x4 komitee esimees
E-post: arto.kunnapas@eesti.ee
Telefon +372 5090585

Erik Metsis
4x4 komitee liige (TR-3 võistlusklassi koordinaator)
E-post: erik.metsis@gmail.com
Telefon +372 5068700

Ermi Peets
4x4 komitee liige (võistlusnumbrite register)
E-post: ermi.peets@byroomaailm.ee
Telefon +372 56656131

Jaan Villak
4x4 komitee liige (offroad racing’u ja VEOK võistlusklassi koordinaator)
E-post: jvillak@gmail.com
Telefon +372 5165612

Kaido Kallavus
4×4 komitee liige (VABA võistlusklassi koordinaator)
E-post: tyrk@tartuoffroad.ee
Telefon +372 5581340

Mait Mumme

4x4 komitee liige
E-post: mait.mumme@europart.ee
Telefon +372 5069842

Martin Roos
4x4 komitee liige (ATV võistlusklassi koordinaator)
E-post: martinroos99@gmail.com
Telefon +372 5208203

Tormi Tamm
4x4 komitee liige
E-post: tormi@landeker.ee
Telefon +372 5179866

Urvo Männama
4x4 komitee liige
E-post: urvo@gaza.ee
Telefon +372 53808649
EST RUS ENG

Autosport 2019

Meie autospordi kuldne aasta kogu oma kirevuses on nüüd kaante vahel ja saadaval raamatukauplustes üle Eesti ja veebipoest aadressil http://makse.autosport.ee/shop

Saa teada meie aegade kirkaima spordisaavutuse telgitagustest asjaomaste suu läbi, loe sisutihedaid ja värvikaid kokkuvõtteid erinevate autospordialade aasta olulisematest sündmustest-sarjadest ja naudi efektseid ülesvõtteid, mis nähtut-kogetut parimal moel edasi annavad.

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11.oktoobrist 1991.a., omades FIA põhikirja art. 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Ralli EMV sari

veebitehas