Eesti rallikrossi etapil osaleb maailma rallikrossi tippsõitja Andreas Bakkerud

Olerex Eesti rallikrossi meistrivõistluste hooaja viimasel etapil osaleb kahekordne Euroopa meister, praegu Euroopa meistrivõistlustel SuperCar klassis neljandat kohta hoidev norralane Andreas Bakkerud.

21-aastane Bakkerud, kelle hüüdnimi rallikrossimaailmas on Mr Baby Blue, osaleb 7. septembril Elva lähistel Kulbilohu rajal toimuval Eesti meistrivõistluste 8. etapil klassis SuperCar ehk võimsaimate, nelikveoliste autode klassis.

Andreas Bakkerud saabub Eestisse võidusõiduautode ehitaja ja rallikrossimeeskonna Reinsalu Sport kutsel 6. septembril. Ta annab kell 11.00-12.00 Tallinna Lennujaama konverentsiruumis pressikonverentsi.

Esialgse kava kohaselt osalevad pressikonverentsil ka Eesti Autospordi Liidu esindaja, Eesti Rallikrossi Komitee juht Madis Uibo, Eesti rallikrossisarja suurtoetaja Eesti kütusefirma Olerex esindaja ja Bakkerudi Eestisse kutsuja, Reinsalu Sport esindaja Sandra Reinsalu.

Pärast pressikonverentsi siirdub Bakkerud edasi Elva lähistele Kulbilohu rallikrossirajale, kus tal algab kell 15 treening.

Andreas Bakkerud ei ole varem Eestis käinud, seega on siinsed rajad ja tingimused talle täiesti uudsed. Samuti on talle uudne võistlusauto, mille mitmekordsele Euroopa meistrile valmistab ette Reinsalu Sport.

EST RUS ENG

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11. oktoobrist 1991. a, omades FIA põhikirja art 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Autosport 2019

Meie autospordi kuldne aasta kogu oma kirevuses on nüüd kaante vahel ja saadaval raamatukauplustes üle Eesti ja veebipoest aadressil http://makse.autosport.ee/shop

Saa teada meie aegade kirkaima spordisaavutuse telgitagustest asjaomaste suu läbi, loe sisutihedaid ja värvikaid kokkuvõtteid erinevate autospordialade aasta olulisematest sündmustest-sarjadest ja naudi efektseid ülesvõtteid, mis nähtut-kogetut parimal moel edasi annavad.

veebitehas