Ford Fiesta R1 rendipakkumine rahvarallidele

Alanud aastal on Eesti Autospordi Liidul kavas ellu kutsuda sari noortele autosportlastele, kes soovivad teha järgmist sammu autospordis. Eesmärk on luua R1 autodega sõidetav sari, mille etapid on nii rahvarallil, ringrajal kui rallikrossis, et noor sportlane saaks proovida erinevaid autospordi vorme, mis aitavad tal mõista paremini, milline ala talle rohkem sobib. Täpsema info avaldame juba lähiajal. Hetkel aga edastame ühe pakkumise R1 auto rendiks rahvarallidele, millega saab noor sportlane osaleda seal sportklassis.

FORD FIESTA R1 RAHVARALLILE

Auto tehniline info:

Ehitatud 2015 aastal PZ Service poolt

Homologeeritud turvapuur ( vastab ka R2 nõuetele)

R1 käigukast

Koni vedrustus

Winmax Racing piduriklotsid

Sabelt 6 punkti turvavööd

Sparco istmed ja rool

Sparco tulekustutussüsteem

Pakkumine sisaldab :

Ford Fiesta R1 ralliautot

Ralliauto ettevalmistust võistluseks või treeninguks

Kütust

Kasutatud rehve

Kindlustust

Hooldusautot koos varuosadega

Mehaanikut

Pakkumine ei sisalda:

Hooldusauto liikumist võistlus- või treeningpaika

Kindlustuse omavastutust 5 000 €

Hotelli ja söögikulusid

HIND 1750 € + km võistlus

 

Demopäeva link: https://www.youtube.com/watch?v=YQqk-9PynjI&feature=youtu.be

Koordinaator: Henel Aava +37254558627 henel@urmoaava.eu

EST RUS ENG

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11. oktoobrist 1991. a, omades FIA põhikirja art 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Autosport 2019

Meie autospordi kuldne aasta kogu oma kirevuses on nüüd kaante vahel ja saadaval raamatukauplustes üle Eesti ja veebipoest aadressil http://makse.autosport.ee/shop

Saa teada meie aegade kirkaima spordisaavutuse telgitagustest asjaomaste suu läbi, loe sisutihedaid ja värvikaid kokkuvõtteid erinevate autospordialade aasta olulisematest sündmustest-sarjadest ja naudi efektseid ülesvõtteid, mis nähtut-kogetut parimal moel edasi annavad.

veebitehas