Siim Saluri ootab Saksamaa EM-etapilt hooaja parimat tulemust

Rallikrossi kolmas Euroopa meistrivõistluste etapp sõidetakse eeloleval nädalavahetusel Saksamaal, kus Super 1600 klassis jätkab punktijahti ka Siim Saluri. 14 riigi 25 võidusõitja hulgas on eestlase senises kontos 9 punkti ja 14. koht.

“Esimesed kaks etappi Portugalis ja Belgias olin küll punktisaajate hulgas, mis iseenesest pole paha, aga uue autoga kohanemine nõudis aega. Loodan, et nüüd Saksamaal tuleb selle hooaja parim tulemus,” ütles Siim Saluri, kes sel aastal hakkas Citroen C2 asemel Renault Twingoga.

RS Racing Teami võistlusauto häälestamine toimus kahe etapi vahepeal kodus ja Siim Saluri sõnade kohaselt tehnika taha küll midagi ei jää. “Võin julgelt öelda, et nüüd on küll kõik piloodi kätes ja masina taha midagi ei jää. Ma annan endast parima!”

Eelsõitudega alustatakse Saksamaal Esteringil juba laupäeval, kus Super 1600 klassis on seekord stardis 20 võidusõitjat, nende seas 3 eestlast – Andre Kurg, Janno Ligur ja Siim Saluri.

EM-etapi otsustavad sõidud toimuvad pühapäeval.

Vaata Siim Saluri videointervjuud

EST RUS ENG

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11. oktoobrist 1991. a, omades FIA põhikirja art 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Autosport 2019

Meie autospordi kuldne aasta kogu oma kirevuses on nüüd kaante vahel ja saadaval raamatukauplustes üle Eesti ja veebipoest aadressil http://makse.autosport.ee/shop

Saa teada meie aegade kirkaima spordisaavutuse telgitagustest asjaomaste suu läbi, loe sisutihedaid ja värvikaid kokkuvõtteid erinevate autospordialade aasta olulisematest sündmustest-sarjadest ja naudi efektseid ülesvõtteid, mis nähtut-kogetut parimal moel edasi annavad.

veebitehas