Jäärajavõistlused on ukse ees, tule osalema!

Eestimaal võimust võtnud talvised olud on kujundamas häid tingimusi talvisteks võidusõitudeks. Nii ongi juba selle aasta lõpus, peale jõulupühi, võimalus oma oskused proovile panna Piiroja Karikas sarja esimesel etapil, mis sõidetakse 29. detsembril Põltsamaa lähedal Piiroja rallikrossirajal. Uue aasta alguses sõidetakse 5. jaanuaril Misso rajal Kolme Kandi Karikas sarja esimene etapp. Eesti jäärajasõidu karikasarja esimene etapp sõidetakse 26. jaanuaril Rannakülas ja kuni märtsikuu alguseni on hetkel kalendrisse kantud 12 erinevat jääraja võistlust.

Oodatud on nii EAL tehnilist kaart omavad autod, kui ka tänavasõidu autod, mis on heaks võimaluseks kõigile, kellel soov jäärada turvalises keskkonnas proovida. Eesti jääraja karikasarja üldjuhendi kohaselt ei pea autod omama Autoregistri numbrimärke ega omama tehnilist ülevaatust ja kehtivat liikluskindlustust. V.a juhul, kui see on nõutud võistlusjuhendis.

Lisainfot leiate Eesti Autospordiliidu kodulehe vastavalt alamlehelt www.autosport.ee/rk, kus on üleval nii juhendid, kalendrid kui ka registreerumine. Loodame, et korralik talv Eestimaal jätkub ja kutsume kõiki huvilisi oma oskusi jäärajal proovile panema.

Foto: Pille Russi

EST RUS ENG

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11. oktoobrist 1991. a, omades FIA põhikirja art 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Autosport 2019

Meie autospordi kuldne aasta kogu oma kirevuses on nüüd kaante vahel ja saadaval raamatukauplustes üle Eesti ja veebipoest aadressil http://makse.autosport.ee/shop

Saa teada meie aegade kirkaima spordisaavutuse telgitagustest asjaomaste suu läbi, loe sisutihedaid ja värvikaid kokkuvõtteid erinevate autospordialade aasta olulisematest sündmustest-sarjadest ja naudi efektseid ülesvõtteid, mis nähtut-kogetut parimal moel edasi annavad.

veebitehas