Janno Ligurile rallikrossi NEZ sarja etapilt teine koht

Sellel nädalavahetusel peeti Leedus Vilkiciais Põhja-Euroopa meistrivõistluste 4. etapp. Kuna hetkel on Olerex Eesti Rallikrossi meistrivõistluste sarjas järgmise etapi piisavalt aega, osales Janno Ligur oma Skoda Fabia’ga juba teisel järjestikusel NEZ etapil.  

“Hommik algas trennis esimesel ringil veovõlli purunemisega. Ajasõitu startisin ilma mingi tundeta ning tulemuseks 5. aeg. Esimene eelsõit sain väga hea stardi ja võitsin oma sõidu. Teine eelsõit sujus samuti ilusti ja mõlemas sõidus sain klassi kolmanda aja. Kolmandas eelsõidus purunes jälle veovõll. Nende purunemised on eeldatavasti mõjunud ka käigukastile halvasti, mistõttu hakkas kast tegema pisut murettekitavad heli. Finaali sain neljanda stardikoha. Start läks üsna hästi ja peale esimest kurvi olin teine ning see mu kohaks jäigi. Kui sain aru, et esimest enam ei püüa, hoidsin autot, et kindlasti finišisse jõuda," rääkis nädalavahetusest Janno Ligur rallikross.ee veebilehele.

Janno ise on rahul ning järgmised sōidud on taaskord Olerex Eesti meistrivõistlused rallikrossis, mille kuues etapp sõidetakse 10. augustil Põltsamaal.

EST RUS ENG

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11. oktoobrist 1991. a, omades FIA põhikirja art 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Autosport 2019

Meie autospordi kuldne aasta kogu oma kirevuses on nüüd kaante vahel ja saadaval raamatukauplustes üle Eesti ja veebipoest aadressil http://makse.autosport.ee/shop

Saa teada meie aegade kirkaima spordisaavutuse telgitagustest asjaomaste suu läbi, loe sisutihedaid ja värvikaid kokkuvõtteid erinevate autospordialade aasta olulisematest sündmustest-sarjadest ja naudi efektseid ülesvõtteid, mis nähtut-kogetut parimal moel edasi annavad.

veebitehas