Jüri Vips võitis Austrias F3 etapi esimese sõidu

Jüri Vips (Hitech) võitis Austrias Spielbergi ringrajal peetaval vormel-3 hooaja kolmanda etapi esimese sõidu.

Kolmandalt positsioonilt startinud Vips tõusis liidriks kolmandas kurvis ja suutis esikohta lõpuni hoida.

Teisena lõpetas ajasõidu kolmas mees, britt Max Fewtrell (ART), kaotades Vipsile 1,741 sekundiga ning kolmas oli esikohalt startinud Ferrari juunioride programmi kuuluv uus-meremaalane Marcus Armstrong (Prema), kaotades 2,354.

Pühapäeval võisteldakse lühemal distantsil, kus esimesed kaheksa stardivad pööratud järjestuses ehk Vips alustab kaheksandalt kohalt.

Allikas: sport.err.ee 

EST RUS ENG

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11. oktoobrist 1991. a, omades FIA põhikirja art 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Autosport 2019

Meie autospordi kuldne aasta kogu oma kirevuses on nüüd kaante vahel ja saadaval raamatukauplustes üle Eesti ja veebipoest aadressil http://makse.autosport.ee/shop

Saa teada meie aegade kirkaima spordisaavutuse telgitagustest asjaomaste suu läbi, loe sisutihedaid ja värvikaid kokkuvõtteid erinevate autospordialade aasta olulisematest sündmustest-sarjadest ja naudi efektseid ülesvõtteid, mis nähtut-kogetut parimal moel edasi annavad.

veebitehas