Kaardilugejate koolitus

Eesti Autospordi Liidu eestvedamisel toimub 9.mail Tallinnas, Eesti Autospordi Liidu kontoris (Mustamäe tee 4) kaardilugejate koolitus. Koolitus toimub kahes grupis. Esimene grupp 10.00-13.00 ja teine 14.00-17.00. Ühe grupi maksimum osalejate arv on 10 inimest. Koolituse osalustasu on 30 eurot. Koolituse viib läbi Kuldar Sikk. Koolitusele on oodatud pigem rahvaralli taustaga ja alustavad kaardilugejad. Osalejad võivad kaasa võtta erinevaid materjale (legendid, sisevideod, dokumendid), mille kohta on küsimusi.

 Registreerimine: kuldar@autosport.ee. Registreerimisel palun ära märkida, millises grupis on soov osaleda ning kontaktandmed.

NB!!! NÜÜDSEKS ON JUBA KOHAD TÄITUNUD JA KAHJUKS ROHKEM JUURDE EI MAHU!

EST RUS ENG

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11. oktoobrist 1991. a, omades FIA põhikirja art 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Autosport 2019

Meie autospordi kuldne aasta kogu oma kirevuses on nüüd kaante vahel ja saadaval raamatukauplustes üle Eesti ja veebipoest aadressil http://makse.autosport.ee/shop

Saa teada meie aegade kirkaima spordisaavutuse telgitagustest asjaomaste suu läbi, loe sisutihedaid ja värvikaid kokkuvõtteid erinevate autospordialade aasta olulisematest sündmustest-sarjadest ja naudi efektseid ülesvõtteid, mis nähtut-kogetut parimal moel edasi annavad.

veebitehas