Kevin Korjus sõidab World Series Renault hooaja lõpuni Lotus meeskonna ridades

Pea kaks hooaega Vormel Renault 3.5 sarjas Tech1 meeskonnas sõitnud Kevin Korjus on järgmisel sarja etapil, sellel nädalavahetusel Hungaroringil toimuval võistlusel uues meeskonnas, milleks on Lotus. Sama meeskonnaga jätkab Kevin selle hooaja lõpuni, teatas managerfirma Gravity Sports Management, kelle sõitjate hulka Kevin kuulub.

Kevin on hetkel sarjas üheksandal kohal ja see pole ilmselgelt see, mida noormees ise ja Gravity Sports sellelt hooajalt ootas. Probleeme on olnud läbi hooaja mitmesuguseid, paljud neist tehnilist laadi. Gravity Sports pressiteade selgitab viisakal moel, miks selline otsus vastu võeti.

„Arvestades Kevini hooaja senist kulgu, pidasime vajalikuks hinnata tema tegemisi teistes tingimustes ja teises keskkonnas. Oleme võtnud vastu otsuse, et Kevin sõidab hooaja lõpuni Lotuse meeskonnas, hooaja esimeses pooles vigastada saanud Richie Stanway asemel, kes on eemal hooaja lõpuni,“ ütles Gwenaël Lagrue, Gravity Sport Management sõitjate programmi manager.

„Kevin peab nüüd sellest võimalusest kinni haarama, mis talle Lotuse meeskonna näol on antud. Me usume, et ta suudab näidata tempot, millega konkureerib sarja kiirematega, ta on hetkel üheksas, kuid me usume, et ta suudab palju enamat. Esmalt peab ta tagasi saama oma enesekindluse ja see on ka üks põhjus, miks me arvame, et meeskonna vahetus teeb talle head,“ lisas Lagrue.

Kevin Korjuse meeskonnakaaslaseks Lotuse meeskonnas on taanlane Marco Sorensen, kes on sarjas viiendal kohal ja on võitnud ka ühe tänavuse etapi Spa rajal.

Hungaroringi sõite saab nagu ikka näha otseülekandes Kanal 12 vahendusel, laupäevane otseülekanne algab kell 12.55 ja pühapäevane kell 13.55.

EST RUS ENG

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11. oktoobrist 1991. a, omades FIA põhikirja art 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Autosport 2019

Meie autospordi kuldne aasta kogu oma kirevuses on nüüd kaante vahel ja saadaval raamatukauplustes üle Eesti ja veebipoest aadressil http://makse.autosport.ee/shop

Saa teada meie aegade kirkaima spordisaavutuse telgitagustest asjaomaste suu läbi, loe sisutihedaid ja värvikaid kokkuvõtteid erinevate autospordialade aasta olulisematest sündmustest-sarjadest ja naudi efektseid ülesvõtteid, mis nähtut-kogetut parimal moel edasi annavad.

veebitehas