Kiirendushooaja pidulik lõpetamine

Kiirendushooaeg 2015 võetakse sellel aastal kokku 14. novembril Tartus, klubis Vabank.

EAL Kiirendus- ja lõppkiirusvõistluste alakomitee annab teada. et kiirendushooaja pidulik lõpetamine toimub sellel aastal Tartus, ööklubis Vabank. Klubi uksed kutsututele ja eelregistreerunutele avatakse kell 19:30. Piduliku tseremoonia alguseks on 20:15.

Õhtu kavas on hooajakarikate kätte andmine karikasarja klassidele ning medalite jagamine meistrivõistluste sarja parimatele. Lisaks tänatakse ja mainitakse ära kõik, kes on lõppenud hooajal Eesti kiirendusele abiks olnud. Hiljem jätkub pidu kohaliku meelelahutusprogrammi järgi. Igale tulijale tervituspokaal ning avatud on snäkilaud.

Pääse üritusele maksab 10 eurot. Pileti saab lunastada kohapealt. Küll on aga vajalik oma tulek ja kaaslaste arv eelregistreerida e-posti aadressil: agnes.laur@edra.ee. Samale aadressile võib läkitada ka kõik üritusega seoses tekkinud küsimused ja ettepanekud.

Kohtumiseni 14. novembril Tartus, klubis Vabank (Ülikooli tn. 8) .

EST RUS ENG

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11. oktoobrist 1991. a, omades FIA põhikirja art 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Autosport 2019

Meie autospordi kuldne aasta kogu oma kirevuses on nüüd kaante vahel ja saadaval raamatukauplustes üle Eesti ja veebipoest aadressil http://makse.autosport.ee/shop

Saa teada meie aegade kirkaima spordisaavutuse telgitagustest asjaomaste suu läbi, loe sisutihedaid ja värvikaid kokkuvõtteid erinevate autospordialade aasta olulisematest sündmustest-sarjadest ja naudi efektseid ülesvõtteid, mis nähtut-kogetut parimal moel edasi annavad.

veebitehas