Kodanikud rahvasportlased kiirustage, Pandivere Talv juba sellel nädalavahetusel

Laupäeval, 2. veebruaril sõidetakse 2013 aasta Eesti Autospordi Liidu rahvaralli karikavõistluste esimene etapp Pandivere Talv, mille osalejate arv kasvab korraliku kiirusega. Loo kirjutamise hetkel oli eelregistreerunuid 80, juhendi kohaselt lõppeb registreerimine kolmapäeval kell 15.00 ja kokku pannakse kirja maksimum 88 ekipaazi. Seega, kodanikud rahvasportlased kiirustage, alles on jäänud üksikud kohad.

Pandivere Talv rahvaralli korralduse taga seisab MTÜ Vao Külaselts ja võistluskeskus, kust saab kõik vajaliku kätte nii võistleja kui pealtvaataja asub Lääne-Virumaal,Rakke vallas, Rakke alevis täpsema asukohaga Tikkri Pubis. Kokku koosneb Pandivere Talv rahvaralli 11. kiiruskatsest, mille kogupikkuseks on ca 31 kilomeetrit. Korduvkatseid on viis.

Esimene auto stardib esimesele katsele kell 10.20 ja see asub eelpool mainitud võistluskeskuse läheduses. Seitsmest katsest koosneva esimese ringi lõpetab esimene auto kell 13.29 ka tunni aja pärast stardib esimene auto teisele ringile, kus sõidetakse neli kiiruskatset. Pandivere Talv finiš on Rakke kultuurikeskuse juures ja esimene auto jõuab sinna orienteeruvalt kell 16.00.

Pealtvaatajatele on rahvaralli Pandivere Talv tasuta, infot saab ralli võistluskeskusest Rakke alevis, Tikkri pubis

Lisainfo: www.autosport.ee/rallyreg

EST RUS ENG

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11. oktoobrist 1991. a, omades FIA põhikirja art 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Autosport 2019

Meie autospordi kuldne aasta kogu oma kirevuses on nüüd kaante vahel ja saadaval raamatukauplustes üle Eesti ja veebipoest aadressil http://makse.autosport.ee/shop

Saa teada meie aegade kirkaima spordisaavutuse telgitagustest asjaomaste suu läbi, loe sisutihedaid ja värvikaid kokkuvõtteid erinevate autospordialade aasta olulisematest sündmustest-sarjadest ja naudi efektseid ülesvõtteid, mis nähtut-kogetut parimal moel edasi annavad.

veebitehas