EESTI AUTOSPORDI LIIDU TEADAANNE

Tulenevalt koroonaviiruse leviku tõkestamiseks valitsuse poolt kehtestatud eriolukorrast on rakendatud erimeetmeid, millest mitmed otseselt mõjutavad autosporti ja autospordivõistluste korraldamist:

- Kõik avalikud kogunemised on keelatud

- Spordivõistlused on keelatud 1. maini

- Piiridel kehtestatakse sanitaarkontroll

- Peatub kruiiside müük Tallinn-Stockholm-Tallinn liinile

Eriolukorra meetmetest lähtuvalt tühistab EAL kõigi enne 1. maid 2020 toimuma pidanud spordiürituste korraldusload. EAL soovitab tungivalt juhinduda kehtestatud meetmetest ja anda sellega omapoolne panus pandeemia leviku piiramiseks. EAL jälgib arenguid ja on valmis positiivse stsenaariumi korral taastama võistluste läbiviimise loa.

Võimalikud edasised muudatused kalendris palume kooskõlastada alakomitee ja EAL sekretariaadiga.

EAL soovitab võimalusel ajutiselt loobuda võistlemisest ka välismaal, kuna pandeemia leviku tõkestamisest tulenevad välisriikide edasised sammud võivad olla prognoosimatud.

Hea autospordi kogukond, hoidke iseenda, lähedaste ja kaaskodanike tervist!

EST RUS ENG

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11. oktoobrist 1991. a, omades FIA põhikirja art 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Autosport 2019

Meie autospordi kuldne aasta kogu oma kirevuses on nüüd kaante vahel ja saadaval raamatukauplustes üle Eesti ja veebipoest aadressil http://makse.autosport.ee/shop

Saa teada meie aegade kirkaima spordisaavutuse telgitagustest asjaomaste suu läbi, loe sisutihedaid ja värvikaid kokkuvõtteid erinevate autospordialade aasta olulisematest sündmustest-sarjadest ja naudi efektseid ülesvõtteid, mis nähtut-kogetut parimal moel edasi annavad.

veebitehas