Kiirenduse hooaeg paigas!

Keerulisi olusid trotsides on kiirendusspordi kalender paika saanud ja tiitlijaht peetakse parimate traditsioonide vaimus ka tänavu. Kiirenduse Eesti Karikavõistluste sarja raames peetakse kolm etappi, lisaks toimub traditiooniline lõppkiirusvõistlus ja kaks ametlikku testipäeva. Täpsema kalendriga saab tutvuda siit ja kiirenduse kodulehelt edra.ee.

 

Eesti Autospordi Liit tunnustab ja tunneb heameelt kiirenduse kogukonna jätkuva initsiatiivi üle!

EST RUS ENG

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11. oktoobrist 1991. a, omades FIA põhikirja art 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Autosport 2019

Meie autospordi kuldne aasta kogu oma kirevuses on nüüd kaante vahel ja saadaval raamatukauplustes üle Eesti ja veebipoest aadressil http://makse.autosport.ee/shop

Saa teada meie aegade kirkaima spordisaavutuse telgitagustest asjaomaste suu läbi, loe sisutihedaid ja värvikaid kokkuvõtteid erinevate autospordialade aasta olulisematest sündmustest-sarjadest ja naudi efektseid ülesvõtteid, mis nähtut-kogetut parimal moel edasi annavad.

veebitehas