Ken ja Kauri kahest kaks!

Euroopa Meistrivõistluste teiseks etapiks olnud Rally Liepajal jätkasid võidukalt ERC3 klassis Ford Fiesta Rally4 autoga sõitnud Ken Torn ja Kauri Pannas. Eelviimase katseni Läti tõusva tähe Martins Sesksiga sekund-sekundi heitlust pidanud Eesti ekipaaž sai viimase katse juba pingevabalt sõita, sest konkurendid jäid tehniliste probleemide tõttu rajaveerele. Sama klassi neljandana finišeerusid Gregor Jeets/Kuldar Sikk.

Ken Torni ja Kauri Pannase kontol on senise hooaja maksimumtulemus, sest võidetud on mõlemad toimunud etapid. Kuigi meistritiitli püüdmiseks on šansid suurepärased ja tabelis teisel kohal oleval võistluspaaril on punkte pea poole vähem, ei ole praegu Eesti sportlastel edasine osavõtt ERC sarjast kindel. Piiratud eelarve hetkel selliseid võimalusi ette ei näe, kuid võimaluste avanedes ollakse kindlasti valmis tiitlijahti jätkama.

 

EST RUS ENG

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11. oktoobrist 1991. a, omades FIA põhikirja art 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Autosport 2019

Meie autospordi kuldne aasta kogu oma kirevuses on nüüd kaante vahel ja saadaval raamatukauplustes üle Eesti ja veebipoest aadressil http://makse.autosport.ee/shop

Saa teada meie aegade kirkaima spordisaavutuse telgitagustest asjaomaste suu läbi, loe sisutihedaid ja värvikaid kokkuvõtteid erinevate autospordialade aasta olulisematest sündmustest-sarjadest ja naudi efektseid ülesvõtteid, mis nähtut-kogetut parimal moel edasi annavad.

veebitehas