Nädalavahetuse autospordisoovitused: e-autosport ja kardisõit

Nädalavahetusel jätkuvad e-autospordi Eesti meistrivõistlused ja mitmed Eesti kardisportlased stardivad Belgias toimuval võistlusel.

E-autospordis on 4. aprillil kavas Euronics Vormeli kolmas etapp. Päevakava on järgmine:

- kell 18.30 B-finaal;

- kell 20.00 A-finaali põhisõit;

- kell 21.15 A-finaali sprint.

Lisainfo simracing.ee, sõite saab osteülekandes vaadata siit.

Reedest pühapäevani toimub Genkis BNL Karting Series´i esimene etapp. Eestlastest on registreerunud Ragnar Veerus (DD2), Priit Sei (DD2M) ja Devin Sagadi (Senior). 2. aprillil sõidetakse treeningud, laupäeval ja pühapäeval on kavas kvalifikatsioonid, eelfinaalid ja finaalid. Täpse ajakava leiate siit ja otseülekande siit.

EST RUS ENG

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11. oktoobrist 1991. a, omades FIA põhikirja art 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Autosport 2019

Meie autospordi kuldne aasta kogu oma kirevuses on nüüd kaante vahel ja saadaval raamatukauplustes üle Eesti ja veebipoest aadressil http://makse.autosport.ee/shop

Saa teada meie aegade kirkaima spordisaavutuse telgitagustest asjaomaste suu läbi, loe sisutihedaid ja värvikaid kokkuvõtteid erinevate autospordialade aasta olulisematest sündmustest-sarjadest ja naudi efektseid ülesvõtteid, mis nähtut-kogetut parimal moel edasi annavad.

veebitehas