Rahvaspordikomiteel alates uuest aastast uus koosseis

Eelmisel nädalal toimunud Eesti Autospordi Liidu juhatuse koosolekul kinnitati uus rahvaspordikomitee koosseis, kes võttis rahvaspordi juhtimise üle Talis Perosti meeskonnalt. Talis Perosti taandus rahvaspordi komitee eesotsast omal soovil, üheks tingimuseks oli, et oleks kohe olemas ka uus seltskond, kes asjaga edasi liigub. Suured tänud Talisele ja tema tiimile tehtud töö eest!  

"Mul on heameel, et on leidunud hulk inimesi, kes on nõus oma vaba aega panustama rahvaspordile. Soovin uuele meeskonnale jõudu ja jaksu," ütles Talis Perosti.

Uue rahvaspordikomitee eesotsas on varasemast komiteest tuttav Argo Nurs, komitee liikmed on: Tiina Ehrbach, Martin Vaga, Kalle Kruusma, Martin Juhe ja Aivo Rahu.

Ühtlasi kinnitas juhatus 2017. aasta rahvaspordi dokumendid, mis on leitavad siit: http://autosport.ee/rahvasport

Uuel aastal toimuvad taas rahvaralli karikavõistlused, nii saab uuel aastal osaleda autospordi rohujuure tasandil nii sprindis kui rallis.

EST RUS ENG

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11. oktoobrist 1991. a, omades FIA põhikirja art 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Autosport 2019

Meie autospordi kuldne aasta kogu oma kirevuses on nüüd kaante vahel ja saadaval raamatukauplustes üle Eesti ja veebipoest aadressil http://makse.autosport.ee/shop

Saa teada meie aegade kirkaima spordisaavutuse telgitagustest asjaomaste suu läbi, loe sisutihedaid ja värvikaid kokkuvõtteid erinevate autospordialade aasta olulisematest sündmustest-sarjadest ja naudi efektseid ülesvõtteid, mis nähtut-kogetut parimal moel edasi annavad.

veebitehas