Rallide tulemused nüüd ka iPhone´s

Proeksperdi rallifännidest meistrimehed töötasid välja nutitelefonidele mõeldud rakenduse, mis kuvab Eesti Autoralli Meistrivõistluste sõitude ja nende tulemuste kohta infot jooksvalt otse telefonis või tahvelarvutis.

Eesti Autoralli Meistrivõistluste app on rakendus, millega saab nutitelefonist jälgida rallivõistluste tulemusi nii parajasti toimuvate kui ka juba lõppenud sõitude kohta. Enne sõitu kuvab rakendus rallifännile ülevaate sõidus osalevatest sõitjatest ja kaardilugejatest: nimed, automargid ja –klassid. Osalejaid saab omakorda reastada autoklasside ja gruppide järgi. Filtreerimist saab teha ka tulemuste, katkestajate ja trahvide juures, mitte ainult osalejate nimekirjas. Ralli ajal kuvab rakendus üldajad ja ajad läbitud etappide lõikes, samuti katkestused ja trahvid. Sõidu järel näitab rakendus tulemusi paremusjärjestuses nii üldarvestuses kui etappide kaupa ning kuvab ka katkestuste ja trahvide info.

Eesti Autoralli Meistrivõistlused on saadaval tasuta alla laadimiseks Google Play poest siit aadressilt, Apple´i seadmetele on rakendus leitav siit.

Rakendus töötab nii nutitelefonide kui ka tahvelarvutite peal.

Proovi rakendust juba homme algaval Tallinna rallil!

EST RUS ENG

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11. oktoobrist 1991. a, omades FIA põhikirja art 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Autosport 2019

Meie autospordi kuldne aasta kogu oma kirevuses on nüüd kaante vahel ja saadaval raamatukauplustes üle Eesti ja veebipoest aadressil http://makse.autosport.ee/shop

Saa teada meie aegade kirkaima spordisaavutuse telgitagustest asjaomaste suu läbi, loe sisutihedaid ja värvikaid kokkuvõtteid erinevate autospordialade aasta olulisematest sündmustest-sarjadest ja naudi efektseid ülesvõtteid, mis nähtut-kogetut parimal moel edasi annavad.

veebitehas