Superkrossi karikavõistlused jätkusid Ohekatku rajal

Ohekatku rada Kehtna lähedal oli möödunud pühapäeval Superkrossi karikavõistluste päralt. Rada oli talvine ja lumine ning sai päeva käigus aina värskemat lund peale. Osalejaid jagus kokku viide klassi ja kavas oli loomulikult ka superfinaal. Lisaks käisid rajal krosskardid.

Vabaklass 2WD ja esivedu startisid koos, finaalis sai võidu vabaklass 2WD sõitja Kairo Kallas, teise koha vääriliselt sõitis finaalis Artur Metsare, kes oli ühtlasi ka klassi esivedu kiireim. Vabaklass 2WD teine koht kuulus Imre Reisinile ja kolmas Mareck Pukkile. Esivedu klassis oli kiireima mehe Metsare järel teisena finišis Vahur Kupper ja kolmas Kardon Malberg.

Rahvakrossi klassis jõudis finaali kokku seitse sõitjat, etapivõidu selles klassis sai Martin Kutser, Ivo Uutar teine ja kolmas Reimo Aas. Tagaveoliste kiireim oli Margo Soomets ja neljaveolistes Aivo Mängel. Krosskartide karikasarja etapi finaalis sai võidu Peep Langeproon Marti Sepa ees.

Superfinaalis, kus võivad startida iga masinaklassi kaks paremat (v.a. nelivedu) sai Ohekatku rajal võidu Artur Metsare Kairo Kallase ja Martin Kutseri ees.

Detailsed tulemused: http://www.mylaps.com/results/showevent.jsp?id=867439

Järgmine Superkrossi karikasarja etapp sõidetakse 3. märtsil Taali rajal Pärnumaal.

EST RUS ENG

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11. oktoobrist 1991. a, omades FIA põhikirja art 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Autosport 2019

Meie autospordi kuldne aasta kogu oma kirevuses on nüüd kaante vahel ja saadaval raamatukauplustes üle Eesti ja veebipoest aadressil http://makse.autosport.ee/shop

Saa teada meie aegade kirkaima spordisaavutuse telgitagustest asjaomaste suu läbi, loe sisutihedaid ja värvikaid kokkuvõtteid erinevate autospordialade aasta olulisematest sündmustest-sarjadest ja naudi efektseid ülesvõtteid, mis nähtut-kogetut parimal moel edasi annavad.

veebitehas