Superkrossi sari jätkub sellel pühapäeval Ohekatku rajal

Sellel aastal jaanuaris esimese etapiga alanud Superkrossi sari, mis tänavu tähistab oma 20. juubelit, jätkub sellel pühapäeval Kehtna lähedal Ohekatku rajal. Rada on leida lihtne, Tallinna poolt tulles on see mööda Viljandi maanteed sõites Kehtnast läbi ja õige pea tuleb pöörata paremale. Kindlasti on ka sildid väljas.

Võistluspäev algab sõitjatele varakult, pealtvaatajate seisukohast lähevad asjad põnevaks kella 10.30 paiku, kui alustatakse treeningsõitudega. Kaks tundi hiljem on plaan alustada esimeste võistlussõitudega mees-mehe vastu. Piletihind inimese kohta on viis eurot ja autopääse samuti viis eurot

Kokku sõidetakse tänavu kümnest etapist koosnev superkrossi sari, peale Ohekatku etappi kihutavad autod märtsis Pärnumaal Taalis. Aprillis võisteldakse Harjumaal Laitses, mais, juunis, juulis ja augustis Audru ringrajal, septembris taas Ohekatkul ja sarja võitjad selguvad oktoobris finaaletapil Taali krossirajal. Seega on ees ootamas põnev hooaeg, mille käigus saab kihutada nii lumel, jääl, asfaldil ja kruusal. Superkrossi sarja vastu on huvi tundnud ka piiri taga korraldatavate sarjade inimesed. On nimelt võimalus, et mõne suvise etapi raames sõidetakse Läti sarja Vaz Kauss sõidud.

Lisainfo: www.superkross.ee

EST RUS ENG

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11. oktoobrist 1991. a, omades FIA põhikirja art 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Autosport 2019

Meie autospordi kuldne aasta kogu oma kirevuses on nüüd kaante vahel ja saadaval raamatukauplustes üle Eesti ja veebipoest aadressil http://makse.autosport.ee/shop

Saa teada meie aegade kirkaima spordisaavutuse telgitagustest asjaomaste suu läbi, loe sisutihedaid ja värvikaid kokkuvõtteid erinevate autospordialade aasta olulisematest sündmustest-sarjadest ja naudi efektseid ülesvõtteid, mis nähtut-kogetut parimal moel edasi annavad.

veebitehas