Tallinna ralli linnakatse sõidetakse Filtri teel

foto: Erik Lepikson

26.-27.augustil sõidetav 33. Tallinna Ralli toob Eesti rallimaastikule täiesti uue kiiruskatse Tallinna linna sees! Sellel aastal pakuvad ralli korraldajad pealtvaatajatele uhiuut Tallinna linna kiiruskatset. Katse linnas on alati olnud nende rallide üks oluline osa. Kiiruskatse ise toimub Filtri teel ja on äärmiselt vaatemänguline! Katse sõidetakse 100% asfaldil, sinna sisse jäävad ringteed, tõusud, langused ja ainulaadsed trampliinid. Katse on pealtvaatajatele täies pikkuses jälgitav eraldatud pealtvaatajate alalt. Operatiivsemat informatsiooni suure võidukihutamise kohta pealinna sees vahendab ralliraadio Radio Mania lainepikkusel 88,8 FM, kust saab kogu ralli vältel otselülituste kaudu osa kogu kahepäevasest kihutamisest Harju ja Raplamaa teedel. Tallinna linnakatse sõidetakse laupäeval 27.augustil algusega kell 18.00.

Ralli start antakse 26.augustil kell 17.30 Keilast. 33. Tallinna Ralli on Eesti autoralli meistrivõistluste 5. etapp ja Läti autoralli meistrivõistluste 7. etapp. Rohkem eelinfot, pealtvaatajate mäng ning tulemusi leiate meie Facebooki lehelt /tallinnaralli. Katsete kaardid ning pealtvaatajate legend ilmuvad 26. augusti Autolehes. Ralli võistluskeskus asub Keilas asukohaga Tööstuse tänav 15, ja on pealtvaatajatele tasuta ligipääsetav. Kasutage kindlasti võimalust näha võistlusautosid ja miks mitte teha pilti koos võistlejatega!

Ootame pealtvaatajatelt abi ralli ohutul läbiviimisel: Mõistlikult käitudes ja julgestajate nõudeid täites sujuvad rallipäevad turvaliselt ja meeldivalt! Austage rallirajaäärsete elanike omandit ja õigust privaatsusele, sellega annate oma panuse Tallinna Ralli tuleviku kindlustamisse!

EST RUS ENG

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11. oktoobrist 1991. a, omades FIA põhikirja art 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Autosport 2019

Meie autospordi kuldne aasta kogu oma kirevuses on nüüd kaante vahel ja saadaval raamatukauplustes üle Eesti ja veebipoest aadressil http://makse.autosport.ee/shop

Saa teada meie aegade kirkaima spordisaavutuse telgitagustest asjaomaste suu läbi, loe sisutihedaid ja värvikaid kokkuvõtteid erinevate autospordialade aasta olulisematest sündmustest-sarjadest ja naudi efektseid ülesvõtteid, mis nähtut-kogetut parimal moel edasi annavad.

veebitehas